ENGLISH CESKY ESPANOL
 
   O JINOPU | NAŠI PSI | NAŠE ŠTĚŇATA | JINOPO OBCHOD | VIDEA | ZASÍLÁNÍ ŽIVÝCH ZVÍŘAT | PETMATE PŘEPRAVNÍ BOXY A BOUDY | KONTAKTY  
 
 

EXAMPLE VIDEOS
OF OUR PUPPIES:

video 1 | video 2 | video 3
video 4

VRHY ŠTĚŇAT
 
 • Click on the pictures of individual litters to see more details.
 • Thomas Jipo Me x KASSIA Jipo Me.
  Štěňata se narodila 29.5.2018 a ve vrhu jsou k dispozici 2 celočerní psi, 1 vlkošedý pes a 1 černá fena. Štěňata jsou zdravá, velice tmavě zbarvená, pohyblivá a mají zájem o práci s člověkem. Jedná se o spojení mezi IV. a II. krevní linií, přitom jde o hromadění krve III : III na TINA Jipo Me. Zaručujeme snadnou cvičitelnost, pevné zdraví a široké spektrum použití - chov, top sport, záchranářské práce.


  VIDEO: Mikke and Munny

  EIKO v.d. Magie x ATTA Adnaf. Štěňata se narodila 4.5.2018 a ve vrhu je k dispozici 2x krátkosrstý celočerný pes. Štěňata jsou silná, se silnými hlavami, krátká, žravá a dobře pohyblivá. Vrh je prováděn v rámci V. krevní linie DDR. Ostatní předci jsou ryze českého původu. Štěňata jsou předurčena převážně pro osobní ochranu, rodinnou ochranu a policejní práce. Přirozená nedůvěra a agresivita k cizím osobám je zaručna. Štěňata budou rovněž vhodná pro chov zdravých a silných pracovních psů.


  VIDEO: click here

  Sarko z Jirkova dvora x ENNY Adler Bohemia ED O/O, HD 0/0, zkoušky ZVV1, BH, IPO2, výstava VD, bonitace 1 třída.

  CHITA Black Adler Bohemia, nar. 4.3.2018. CHITA je silná pohyblivá fena s velice pěknou vlkošedou barvou. Je socializovaná a je u ní rozvíjený zájem o míček, pohyb v různém terénu, překonávání překážek a jsou s ní rozvíjeny čichové schopnosti. Je to fena hodící se na ochranu rodiny, odchov pracovních psů a jako fena na záchranářské práce.


  VIDEO: click here and here

  Gao z Jirkova dvora x UMA z Jirkova dvora. Vrh se narodil 13.4.2018 and k prodeji je 1 celočerný pes. Jedná se o meziliniovou plemenitbu kde současně dochází k hromadění krve na PANTER a JAGUAR Aritar Bastet. Oba rodiče mají silné kostry většího tělesného rámce. Povahově se jedná o pracovité jedince. Lze předpokládat silné hlavy, silné kostry, velký tělesný rámec a vyrovnanou pracovní povahu. Předpoklad využití od psů pro ochranu rodiny, přes psy na sport až po psy policejní. Zaručujeme pevné zdraví, sílu a snadnou cvičitelnost štěňat.


  Phoenix, USA Taipei, Taiwan Manila, Philippines Prague, Czech Republic

  V současné době si můžete vybrat z těchto uvedených vrhů.


  Kde nás naleznete? Více zde.

  t: +420 602 240 789 nebo +420 602 613 760
  f: +420 315 629 714
  Jinopo@Jinopo.CZ
  www.Jinopo.CZ
    
  OČEKÁVANÉ VRHY
  JménoOčekávané datum vrhu (Měsíc.Den.Rok)
   
  GAO z Jirkova dvora x YORA z Jirkova dvoraAugust 10 2018
  GAO z Jirkova dvora x EBBZY z Jirkova dvoraAugust 20 2018
  GAO z Jirkova dvora x ZUZA z Jirkova dvoraSeptember 8 2018
  SARKO z Jirkova dvora x WALLY Jipo MeSeptember 7 2018