ENGLISH CESKY ESPANOL
 
   O JINOPU | NAŠI PSI | NAŠE ŠTĚŇATA | JINOPO OBCHOD | VIDEA | ZASÍLÁNÍ ŽIVÝCH ZVÍŘAT | PETMATE PŘEPRAVNÍ BOXY A BOUDY | KONTAKTY  
 
 

EXAMPLE VIDEOS
OF OUR PUPPIES:

video 1 | video 2 | video 3
video 4

VRHY ŠTĚŇAT
 
 • Click on the pictures of individual litters to see more details.
 • EIKO v.d. Magie x CITA z Golha (MOODY z Jirkova dvora x XERA z Golha), ED O/O, HD 0/0, zkoušky ZVV1, ZVV2, výstava VD.

  Štěňata se narodila 5.4.2018 a k dispozici jsou 4 celočerní psi a 4 celočerné feny. Jedná se o meziliniovou plemenitbu. Štěňata jsou jednotná, silná s vyrovanými pudy. Předpoklad použítí pro chov, pro policii, pro top sport, pro osobní a rodinnou ochranu. Pevné zdraví, snadnou cvičitelnost, velký tělesný rámec zaručujeme.


  Gao z Jirkova dvora x UMA z Jirkova dvora. Vrh se narodil 13.4.2018 and k prodeji jsou 3 celočerní psi. Jedná se o meziliniovou plemenitbu kde současně dochází k hromadění krve na PANTER a JAGUAR Aritar Bastet. Oba rodiče mají silné kostry většího tělesného rámce. Povahově se jedná o pracovité jedince. Lze předpokládat silné hlavy, silné kostry, velký tělesný rámec a vyrovnanou pracovní povahu. Předpoklad využití od psů pro ochranu rodiny, přes psy na sport až po psy policejní. Zaručujeme pevné zdraví, sílu a snadnou cvičitelnost štěňat.


  Zoob z Jirkova dvora x Jadet z Jirkova dvora. Vrh se narodil 14.4.2018 a k dispozici jsou 2 vlkošedí psi. Jedná se o vrh v rámci II. krevní linie, kde je hromaděna krev FERO v.d. Zeuterner Himmelreich. Oba rodiče jsou typičtí pracovní psi se silnou kostrou, s pevnými nervy a se širokým spektrem použití. Předpokládané použití štěňat je pro osobní a rodinnou ochranu a policejní práci. Zaručujeme silné kostry, sytý pigment, vynikající vlohy k stopování a obraně.


  EIKO v.d. Magie x GAMA Nokafi. Štěňata se narodila 22.3.2018 a k prodeji je 1 vlkošedý pes. Vrh je prováděn v rámci V. krevní linie bývalé NDR. Jde zde o spojování krve INGO v. Rudingen a BERND v. Lierberg. Přitom bez příbuzenské plemenitby do V. generace předků. Štěňata jsou silná, životaschopná, velice tmavě zbarvená. Předpoklad použití je pro policii, top sport, dále pro osobní a rodinnou ochranu. Lze očekávat velký tělesný rámec a velkou ochotu k práci v kombinaci s pevným zdravím.


  Phoenix, USA Taipei, Taiwan Manila, Philippines Prague, Czech Republic

  V současné době si můžete vybrat z těchto uvedených vrhů.


  Kde nás naleznete? Více zde.

  t: +420 602 240 789 nebo +420 602 613 760
  f: +420 315 629 714
  Jinopo@Jinopo.CZ
  www.Jinopo.CZ
    
  OČEKÁVANÉ VRHY
  JménoOčekávané datum vrhu (Měsíc.Den.Rok)
   
  EIKO v.d. Magie x GAMA NokafiMarch 17 2018
  EIKO v.d. Magie x ATTA AdnafApril 30 2018
  GAO z Jirkova dvora x UMMA z Jirkova dvoraApril 8 2018
  ZOOB z Jirkova dvora x JADET z PerigonuApril 9 2018
  ZOOB z Jirkova dvora x OFELIE z Jirkova dvoraApril 17 2018
  SARKO z Jirkova dvora x GABI Jirysu BohemiaApril 22 2018