ENGLISH CESKY ESPANOL
 
   O JINOPU | NAŠI PSI | NAŠE ŠTĚŇATA | JINOPO OBCHOD | VIDEA | ZASÍLÁNÍ ŽIVÝCH ZVÍŘAT | PETMATE PŘEPRAVNÍ BOXY A BOUDY | KONTAKTY  
 
 

EXAMPLE VIDEOS
OF OUR PUPPIES:

video 1 | video 2 | video 3
video 4

VRHY ŠTĚŇAT
 
 • Click on the pictures of individual litters to see more details.
 • Zoob z Jirkova dvora x Jadet z Jirkova dvora. Vrh se narodil 4.1.2019 a k prodeji jsou 4 tmavě vlkošedí psi, 1 celočerný pes a 2 vlkošedé feny. Jedná se o opakovaný vrh. Štěňata z prvního vrhu jsou silná, tmavá s vynikajícími pudy. Při předběžném vyštření kloubů jsou zatím bez nálezu. Jedná se o vrh v rámci II. krevní linie. Štěňata budou silná s požadovanou velikostí a se širokým spektrem využití.


  Idol z Jirkova dvora x AKIRA von Haus Antverpa.
  Vrh se narodil 11.11.2018 a k prodeji jsou 1 vlkošedá fena a 2 celočerné feny. Štěňata jsou nápadná jednak skutečně bezkonkurenčním zbarvením, dále typovou vyrovnaností a s velkou chutí následovat člověka s kterým chtějí provádět veškeré hry. Vrh je prováděn meziliniovou plemenitbou ale s hromaděním krve IV. krevní linie. Ve vrhu se opakují RENO Jipo Me, XAC z PS, DARGO Ha-Ja-Da. Štěňata jsou zdravá, silná s možností širokého spektra použití.


  VIDEO: MARGO

  MOODY z Jirkova dvora x LENA z Osobovské skály (JOKAS z Jirkova dvora x ELITA Aritar Bastet), ED/HD: 0/0, zk. ZVV1, výst. VD, 1 třída chovnosti.
  MARGO z Osobovské skály, nar. 19.10.2018. Jedná se o spojení českých psů. Štěňata mají silné kostry, chuť do práce a pevné zdraví.


  VIDEO: video

  A'Bruno pod Blanikem x ATTA Adnaf.
  Štěňata se narodila 19.11.2018 and k dispozici je 2x celočerný pes. Jedná se o meziliniovou plemenitbu se spojením II. a V. krevní linie bez příbuzenské plemenitby do V. generace. Do IV. generace byli všichni předkové vybíráni do chovu dle českých podmínek chovnosti. Ve vrhu je řada předků používaných v chovu chovné stanice z Pohraniční stráže. Je zde řada předků se silnou dědiností síly kostry, tvrdosti v obraně ale i správné ochoty k práci s psovodem (KERY, PANTER, AXA, FURO, ORI, GRETA, XERO, ZEN, QVANTO, PLUTO,NORBO,KIR, QUINT, ADIR, ARIS, BOB., CHULIGAN, AXA, BODY, DARKA, ART). Štěňata jsou silná, zdravá a velice žravá. Předpokládáné použití štěňat je široké. Ve vrhu budou štěňata pro ochranu rodiny, některá pro práci s policistou a i štěňata vhodná pro top sport.


  Zako Max z Jirkova dvora x XADELLA z Jirkova dvora.
  Vrh se narodil 21.10.2018 a k prodeji jsou 2 celočerné feny. Vrh je prováděn v meziliniové plemenitbě. Jedná se o spojení IV. a V. krevní linie bez příbuzenské plemenitby. Jedná se o již ryze českou krev. Štěňata jsou zdravá, silná s výraznými hlavami. Předpoklad použití je široký od psů rodinných přes psy top sportovní až po psy policejní. Feny i psi jsou potencionální vynikající chovní jedinci.


  Phoenix, USA Taipei, Taiwan Manila, Philippines Prague, Czech Republic

  V současné době si můžete vybrat z těchto uvedených vrhů.


  Kde nás naleznete? Více zde.

  t: +420 602 240 789 nebo +420 602 613 760
  f: +420 315 629 714
  Jinopo@Jinopo.CZ
  www.Jinopo.CZ
    
  OČEKÁVANÉ VRHY
  JménoOčekávané datum vrhu (Měsíc.Den.Rok)
   
  A'BRUNO pod Blaniokem x VALLI Jipo-MeJanuary 23 2019
  GAO z Jirkova dvora x DARRA z Labskeho privozuFebruary 2 2019
  IDOL z Jirkova dvora x BELLA z Hudankovy zaharadyMarch 1 2019