ENGLISH CESKY ESPANOL
 
   O JINOPU | NAŠI PSI | NAŠE ŠTĚŇATA | JINOPO OBCHOD | VIDEA | ZASÍLÁNÍ ŽIVÝCH ZVÍŘAT | PETMATE PŘEPRAVNÍ BOXY A BOUDY | KONTAKTY  
 
 

EXAMPLE VIDEOS
OF OUR PUPPIES:

video 1 | video 2 | video 3
video 4

VRHY ŠTĚŇAT
 
 • Click on the pictures of individual litters to see more details.
 • EIKO v.d. Magie x USSY z Dvořákova sadu. Štěňata se narodila 14.11.2017 a ve vrhu jsou k prodeji 2 celočerní psi a 1 celočerná fena. Štěňata jsou silná, zdravá se silnými hlavami. Vrh je prováděn meziliniově, současně však s návratem ke psům z krve V. krevní linie DDR ( INGO, KASS, EX, ARKO). Předpoklad využití pro osobní ochranu, policejní práci, pro odchov pracovních psů.


  EIKO v.d. Magie x NUFI z Jirkova dvora. Štěňata se narodila 4.11.2017 a ve vrhu jsou k dispozici 4 černě vlkošedí psi a 2 černě vlkošedé feny. Štěňata jsou životaschopná, silná se silnou kostrou a výraznou hlavou. Vrh je vybudován v rámci V. krevní linie a to větve DDR. Rodokmen je plný psů DASK, CARLY, SERGO, ORI, INGO, NAVAR, PLUTO, CHULIGAN, DARGO, GRIM, GERO, NORBO, DASKO, ASKO, TOM. Předpoklad velkého vzrůstu, význačných vloh pro osobní ochranu a pro policejní využití. Zaručujeme pevné zdraví štěňat.


  A'Bruno pod Blanikem x OFELIE z Jirkova dvora. Štěňata se narodila 10.10.2017 a k prodeji je 1 fena černá znaky. Jedná se o spojení v rámci II. krevní linie s hromaděním krve III:IV na ŽEN z Jirkova dvora. Štěňata jsou mimořádně životaschopná, s mohutnými výraznými hlavami a silnou kostrou. Zaručujeme snadnou cvičitelnost, velkou inteligenci štěňat a jejich krásný silný a zdravý exteriér. Předpokládané využití od top sportu přes psa na osobní ochranu až po psa policejního.


  Sarko z Jirkova dvora x Qverri Jipo Me. Vrh se narodil 26.9.2017 a k prodeji je 2x vlkošedá fena. Vrh je prováděn v příbuzenské plemenitbě na BADY ze Svobodného dvora. To znamená, že je zde krev V. krevní linie a to větve bývalé NDR, kterou založil INGO v. Rudingen. Štěňata jsou silná, životaschopná a sytě zbarvená. Předpokládané využití od psů na osobní ochranu přes psy policejní, psy záchranářské až po psy pro top sport. Pevné zdraví, vysokou inteligenci štěňat zaručujeme.


  VIDEO: video

  MOODY z Jirkova dvora x VOXXI Jipo Me
  Vrh se narodil 7.9.2017 a k prodeji je 1 černě vlkošedá fena. Jedná se o meziliniovou plemenitbu s hromaděním krve na DARGA HA-JA-Da. Štěňata budou silná, velká s vyrovnanými pudy, s předurčením pro ochranu jednotlivce a rodiny a pro policejní práci.


  VIDEO: video

  EIKO v.d. Magie x JENNY Vepeden. SAGI z Jirkova dvora, nar. 5.9.2017. Ve vrhu je k dispozici 1 vlkošedá fena. Vrh je prováděn v rámci V. krevní linie NDR. Budou to feny velkého a silného tělesného rámce s velice dobrou pracovní povahou. Předurčení pro chov, osobní a rodinnou ochranu, pro záchranářskou práci i pro top sport.


  Phoenix, USA Taipei, Taiwan Manila, Philippines Prague, Czech Republic

  V současné době si můžete vybrat z těchto uvedených vrhů.


  Kde nás naleznete? Více zde.

  t: +420 602 240 789 nebo +420 602 613 760
  f: +420 315 629 714
  Jinopo@Jinopo.CZ
  www.Jinopo.CZ
    
  OČEKÁVANÉ VRHY
  JménoOčekávané datum vrhu (Měsíc.Den.Rok)
   
  EIKO v.d. Magie x EPY z Jirkova dvoraJanuary 9 2018
  SARKO z Jirkova dvora x ROSSI Jipo MeNovember 18 2017
  SARKO z Jirkova dvora x EBBZY z Jirkova dvoraDecember 24 2017
  ZAKO MAX z Jirkova dvora x LANNA z Jirkova dvoraDecember 28 2017
  GAO z Jirkova dvora x DADY z Jirkova dvoraJanuary 6 2018